“Виття від собак Путіна-Ох, як же їх плющить!”-депутатка “Слуги народу” про реакцію Росії на дії Зеленського.

Без рубрики

– А що це за виття на болотах, Берімор?
– О! Це собака Баскервілів, сер.
Приблизно таке зараз зловісне виття, зі стогонами з боліт РФ, пише Єлізавета Богуцька на своїй сторінці в Фейсбук.

Виття від собак Путіна. Виття про те, що на новій формі нашої збірної силует України. І, що їм дуже дивно – з Кримом. Ох, як же їх це плющить!


І форма, і дзвінок Байдена Зеленському! І Кримська платформа. І Закон про корінні народи України. А їх всього три, як виявилося. І це кримські татари, караїми та кримчаки.
Ох, не солодко Баскервілям під час каденції Зеленського. Якось часто Крим став звучати в нинішньому інформаційному полі.
Чекаю цілковитого шоку Скабеєвої або Д. Кисельова, або того ж Соловйова ось ще з якого питання:
Ми тут з депутатами від “Слуги народу” закуповуємо дрони для нашої української Армії. Скоро на Схід країни поїде 23 дрона. І цей проект ще не закритий. Все більше депутатів підключаються до допомоги ЗСУ.
Скоро почнемо запасатися дронами, які поїдуть ближче до Чонгару і Каланчаку.
Адже це для Путіна там- державний кордон. А для нас, українців, немає там ніякого державного! Адміністративний. З Автономною республікою Крим. З півостровом, який на футбольній формі нашої збірної – невіддільний від материка. Це навіть неозброєним оком видно!
Спасибі дизайнеру за цю ідею!
Спасибі нашим депутатам Юрію Місягіну і Євгенії Кравчук за проекти допомоги Армії.
Величезне спасибі Президенту Володимиру Зеленському за те, що Крим став топовою повісткою нашої зовнішньої політики.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський  висловив захоплення новим екіпіруванням “синьо-жовтих”, розробленим спеціально на Євро-2020. Свої емоції він висловив на сторінці в Instagram.

“Нова форма національної збірної України з футболу точно особлива. Вона вміє шокувати. На ній – кілька важливих символів, що об’єднують українців від Луганська до Ужгорода, від Чернігова до Севастополя. Наша країна – єдина й неподільна. Крим – це Україна”, – написав Зеленський.

Нагадаємо, презентація нового екіпірування відбулася 6 червня. Це спровокувало лавину критики зі сторони Росії, зокрема, через написи “Слава Україні!” та “Героям слава!”, а також контури кордонів України з Кримом, Донецькою та Луганською областями.

Джерело 

Оцените статью
Добавить комментарий

X