В Одесі банкомат видав клієнтці фальшиві гроші: що кажуть у Приватбанку

Без рубрики

Одеситка отримала в банкоматі купюру в 500 гривень, на якій було написано «сувенір», в ПриватБанку вже відреагували на інцидент

В Одесі ПриватБанк опинився в центрі скандалу. Так, одеситка Марія тиша вирішила зняти гроші зі своєї картки в банкоматі, але отримала фальшивку, пристрій видав їй сувенірні 500 гривень, пише Думська.

Інцидент стався в терміналі на Ніжинській, 54. Дівчина поклала гроші в гаманець, а вже по приходу додому виявила несправжню купюру.

 

На гарячій лінії банку їй запропонували написати заяву на повернення, проте попередили, що ситуація нестандартна і довести, що ця купюра дійсно з банкомату, буде складно.

Одеситка дивується, як така банкнота могла потрапити в банкомат — мало того, що вона зроблена з іншого паперу, так гроші ще й відрізняються за розміром.

На ситуацію відреагували представники «Приватбанку».

Вони каже, що сувенірні, фальшиві, зношені або пошкоджені купюри не можуть потрапити в банкомати або термінали самообслуговування банку.

 

 

Як пояснила представник банку, це абсолютно технічно неможливо. Вся готівка, перш ніж потрапити в банкомат, проходить кілька ступенів перевірки в касах перерахунку банку. Повторну перевірку Готівка проходить перед попаданням в спеціальні касети, якими комплектуються банкомати. Сортувальні машини визначають справжність купюр, зношеність або пошкодженість, банкноти, виведені з обороту з дефектами виробника. Всі гроші перераховуються касирами каси перерахунку, впорядковуються і закладаються в касети, які пломбуються. Потім фахівці вставляють ці касети в банкомати. Отже, в банку припускають, що дівчина щось наплутала. Незважаючи на це, в банку обіцяють провести перевірку інциденту.

Отже, в банку припускають, що дівчина щось наплутала.

Politeka 

Оцените статью
Добавить комментарий

X