В ці хвилини! Добкіна підкосило – замах, це сталось. Аваков не чекав. Без шансів – війна почалась

Без рубрики

Пішли питання від харківських журналістів про майбутні вибори мера Харкова. Оцінюючи перспективи майбутніх виборів у Харкові, хочу зазначити, що при спокійному перебігу кампанії вибори стають досить передбачуваними. Про це у своєму Фейсбуці пише політолог Володимир Фесенко. 

В цьому випадку у Михайла Добкіна буде дуже мало шансів на перемогу. Навпаки, набагато більше шансів буде у Терехова.

Чому?

По-перше, за даними недавніх соціологічних опитувань, проведених “Соцісом” і КМІСом, Терехов впевнено лідирує. Його рейтинг за різними опитуваннями вище 30%, а у Добкіна в два рази менше. До того ж у Добкіна є і високий антирейтинг (в діапазоні 27 – 32%).

Тобто, при спокійній виборчої кампанії Терехов швидше за все наростить свою перевагу. Добкіну ж треба зламати цю тенденцію, яка не відповідає його інтересам.

По-друге, при спокійній виборчої кампанії будуть більш очевидні позитивні результати роботи Терехова і нинішньої харківської влади. А Добкін, який претендує на посаду мера Харкова, виступає в ролі критика керівництва міста. Тобто йому вигідніше перевести виборчу кампанію в негативне русло.

По-третє, спокійна виборча кампанія відповідає характеру, темпераменту і політичному стилю Ігоря Терехова. А Добкін, навпаки, схильний до епатажності і конфліктності. Навіть з Кернесом він в результаті посварився.

З огляду на суттєве відставання Добкіна від Терехова в рейтинговій гонці, а також особливостям політичного стилю Добкіна (згадані конфліктність і епатажність), я припускаю, що ймовірність використання чорного піару командою Михайла Добкіна дуже велика.

Це шанс хоча б частково вирівняти стартові позиції у основних фаворитів, і зруйнувати позитивний імідж і потенціал головного конкурента.

Відзначимо, що останнім часом, ще до початку офіційних передвиборчих перегонів скандальний Добкін почав особливо яскраво критикувати чинну Харківську міську владу і керівництво МВС. Зокрема, він зазначив, що з моменту підпалів машин співробітників редакції газети “Время Добкина” пройшло вже майже два місяці, але поліція досі не знайшла винних

Про це заявив одіозний мер Харкова в 2006-2010 роках Михайло Добкін в інтерв’ю газеті “Время Добкина”.

За його словами, особливих зрушень у справі про розслідування підпалів автомобілів і нападів на волонтерів газети “Время Добкина” поки не видно.

“На жаль, я не бачу бажання з боку правоохоронних органів реально шукати тих, хто скоїв підпали, замахи. Це було підло, примітивно, з явним бажанням залякати. І це робилося з повною впевненістю в безкарності. Хочу запевнити, що за злочином обов’язково піде покарання”, – заявив Михайло Добкін.

Також він додав, що на його команду чиниться тиск з боку криміналітету, “з яким радісно злився в.о. мера Харкова Ігор Терехова”.

“Цього, чесно, я і в думках не допускав. Мені здавалося, давно минули часи, коли для усунення політичних суперників підключають звичайних бандитів і навіть не ховають їх під масками націоналістів, наприклад”, – резюмував Михайло Добкін.

Екс-глава Харкова Михайло Добкін заявив, що в місті при підготовці до виборів заради Терехова задіяли адмінресурс міської влади, системи Міністерства внутрішніх справ (МВС) і місцевий криміналітет.

“Що стосується розмов, що я відмовлюся чи мене не допустять – так на виборах завжди намагаються” мінусувати “суперника” чорним “піаром. Я обирався в Харкові і депутатом, і мером (причому завжди від опозиції), був губернатором. І зроблю це знову , спираючись на підтримку людей. Харків’яни знають, що я піду до кінця “, – спростував чутки Добкін.

Крім того, скандальний Михайло Добкін заявив, що він нібито бореться не з Тереховим, а з усім тим адмінресурсом, який його підтримує. Більш того, політик вважає, що за всією цією “машиною” стоїть Арсен Аваков. Іншими словами війна інтересів у розпалі.

Джерело

Оцените статью
Добавить комментарий

X