У мережі показали, де лікується Данилко: відео з санаторію, «знімає собі трикімнатний люкс за…»

Без рубрики

Музичний продюсер Юрій Нікітін розбурхав шанувальників інформацією про те, що у Андрія Данилка є проблеми зі здоров’ям, а зараз з’явилася інформація, де артист лікується

Юрій Нікітін в інтерв’ю Дмитру Гордону розповів, що Андрій Данилко, в образі Вєрки Сердючки, користувався величезною популярністю і давав від 30 до 50 концертів на місяць. Через напружений графік у кумира мільйонів почалися проблеми зі здоров’ям — день переплутався з ніччю, і стався гормональний збій. Зараз співак намагається налагодити свій сон.

У новому випуску «Викриття» на YouTube-каналі KYIV.LIVE зняли сюжет про те, де поправляє здоров’я популярний співак. Виявляється, 47-річний Данилко відпочиває в санаторії «Жовтень» у 20 кілометрах від столиці.

Санаторій працює з радянських часів з приміщеннями без євроремонту, навколо сосновий ліс, поруч — річка Козинка, зони відпочинку і кілька корпусів в старому стилі.

Ціни на відпочинок тут за п’ять днів коливаються — бюджетний двомісний номер — 9000 гривень, а Андрій Данилко знімає собі трикімнатний люкс за 13 500 гривень, при цьому номери все одно виглядають скромно і мінімалістично.

Найчастіше Данилко приїжджав в «Жовтень» після гастролей, щоб відновити біологічний годинник, набратися сил і відпочити.

Артисту робили масаж, тюбаж, лікувальну гімнастику та інші різні оздоровлюючі процедури.

Співробітники санаторію і медики запевняють, що Андрій Данилко слухняний пацієнт, і завжди дотримувався суворих рекомендацій лікарів.

Politeka

Оцените статью
Добавить комментарий

X