Щойно! Притула виходить з партії – “точка неповернення”! Він не став мовчати – „зашкварні“ голосування!

Без рубрики

Політик та волонтер Сергій Притула заявив, що виходить з партії Голос.

Про це він написав у Facebook.

«Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте, станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії «Голос», — написав він.

За словами Притули, він не йде з політики.

«Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення», — сказав він.

Притула додав, що «до останнього вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців».

«Але діалогу не вийшло і тепер мною керує лише одне бажання: відвести негатив від тих команд „Голосу“ у регіонах, які 2 роки щиро та віддано працювали для людей, а зараз стали заручниками ситуації, коли партійні „верхи“ не чують „низів“, і ця глухота призводить до критики усіх без винятку членів команд „Голосу“ по всій Україні», — сказав він.

Політик зазначив, що «у випадку, коли хтось із депутатів, з часом, забуває про передвиборчі обіцянки і починає голосувати у розріз із бажанням своїх виборців, то саме тут і повинна проявитись позиція керівництва партії».

«Але відсутність будь-яких реакцій керівництва партії на „зашкварні“ голосування своїх депутатів на будь-якому рівні, означає не лише толерування, але й погодження такої поведінки», — вважає він.

Притула заявив, що партійні ряди почали очищати від тих, хто піддав критиці недобропорядних персонажів із Голосу.

«А це ще раз дає мені підстави чітко артикулювати, що з такими „функціонерами“ мені не по дорозі. І, надалі, супутників по тернистих шляхах української політики я обиратиму обачніше», — сказав він.

Нагадаємо, в кінці квітня член партії Голос, шоумен Сергій Притула висловив готовність очолити цю політичну силу.

Зараз партію Голос очолює народна депутатка Кіра Рудик. У березні 2020 року вона змінила на цій посаді музиканта Святослава Вакарчука, який у червні заявив про відхід з парламенту.

З середини березня в партії поглибилися розбіжності через голосування у Верховній Раді за законопроєкт, який повинен внести зміни до Конституції і дозволити президенту призначати директорів НАБУ і ДБР. Частина нардепів від Голосу підтримали передачу на розгляд Конституційним судом законопроекту про НАБУ і ДБР.

Ярослав Юрчишин зазначав, що депутати голосували, щоб почути думку КСУ про розширення повноважень президента. Олександра Устінова зазначила, що це був «технічний і тактичний крок, щоб не дати швидко проголосувати провладний законопроект».

Але керівництво партії Голос вважає, що законопроєкт «робить президента фактично господарем цих відомств» і позбавляє НАБУ і ДБР незалежності.

Керівництво заявило, що партія регулярно виступала проти збільшення повноважень президента: «Саме тому таке голосування є порушенням послідовності позиції партії».

Джерело 

Оцените статью
Добавить комментарий

X