Раптово обірвалося життя друга Кравець, актриса вражена: «Спасибі тобі за все, Сергію…»

Без рубрики

З життя пішов сценарист, редактор Сергій Ареф’єв, який в минулому працював над шоу «Comedy Баттл»

Про смерть товариша в Instagram повідомив сценарист і продюсер Аркадій Водахов, чоловік актриси Марини Кравець, що стала єдиною жінкою — постійною учасницею шоу «Comedy Club», передає Politeka.net.

Так, Водахов написав у своєму мікроблозі: «Спочивай з миром, друже мій… Містер, ви, геніальні!», поділившись серією фото з особистого архіву.

Кравець, пригнічена втратою друга, зазначила: «Спасибі тобі за все, Сергію. Немає слів. Обіймаю. Пам’ятаю».

Причиною раптової смерті Ареф’єва, за словами його близьких, став коронавірус.

«Співчуваю (((просто кошмар»; «слів немає і не знайдеться. Що це за кошмар.
Улюблений… Смішний… Геніальний… Найдобріший… Питань море, відповідей не буде. Буду пам’ятати тебе завжди, улюблений Ороффчик»; «яка була людина…», — користувачі висловлюють свої співчуття в коментарях.

Нагадаємо, в минулому Ареф’єв брав участь у написанні сценаріїв для різних гумористичних передач і близько спілкувався з багатьма відомими гумористами, серед яких Олександр Незлобін, Марина Кравець, Антон Іванов і багато інших.

«У кожного гумориста зазвичай є свій comedy buddy — це людина, на якій можна «випробувати» свої жарти, подивитися, яка буде реакція, порадитися. І придумати нові варіанти розвитку недопрацьованих ідей», — так у минулому Сергій розповідав про свою роботу.

 

Оцените статью
Добавить комментарий

X