Попалися! Троє нардепів, “схопили на гарячому” – тяжкий злочин: все закінчиться погано. Вже скоро

Без рубрики

Троє депутатів із Харкова вказали в декларації нерухомість на території окупованого Криму. Про це 4 червня повідомив громадський рух “Чесно” з посиланням на декларації депутатів.

Зокрема, ідеться про депутата Харківської міськради від “Слуги народу” і чоловіка голови Харківської облдержадміністрації Айни Тимчук Андрія Тимчука. У своїй декларації він вказав адміністративну будівлю в Алушті на 427 м². Дата придбання власності – 30 січня 2018 року. Як зазначає “Високий замок”, раніше Тимчук був депутатом від Партії регіонів і 2010 року від цієї політсили його обрали до Харківської міськради.

Також нерухомість на південному березі окупованого Криму задекларував депутат Харківської міської ради від політсили “Блок Кернеса” Ігор Аріх. Він вказав приміщення на 158,1 м² у селищі Відрадне (Ялта). Власницею нерухомості вказано його дружину Світлану. Приміщення купили 20 квітня 2012 року.

Також квартиру площею 25 м² у Ялті задекларував Володимир Тупіцин. Він придбав право власності на неї 2011 року. У 2020 році Тупіцина обрали депутатом Харківської міської ради VIII скликання від “Блоку Кернеса – Успішний Харків”.

Зазначимо, раніше в Офісі президента України Володимира Зеленського відповіли на запит Крим.Реалії про те, чи дійсно перша леді Олена Зеленська платить комунальні платежі за належну їй квартиру в анексованому Росією Криму.

«Перша леді України Олена Зеленська не є органом державної влади або іншим суб’єктом владних повноважень, що формує державну політику з будь-яких питань, а Офіс Президента України не є розпорядником запитуваної вами в листі інформації», – йдеться у відповіді Офісу президента України на запит Крим.Реалії.

Водночас, додали в ОПУ, «Крим – це українська територія, яка обов’язково буде повернена під контроль України, а всі громадяни України, які придбали власність у Криму до 2014 року на законних підставах, мають справедливе право зберігати її».

«Президент України Володимир Зеленський і Перша леді України Олена в черговий раз підкреслюють, що АР Крим є невід’ємною частиною території України, а анексія щодо цих територій Російською Федерацією є незаконною і ганебною», – додали в Офісі президента України.

Джерело 

Оцените статью
Добавить комментарий

X