Під час розмови! Путіну потужно вмазали – притягнути до відповідальності : диктатора добили. Підтримали Україну!

Без рубрики

Євросоюз засуджує незаконні, провокаційні і підривні дії Росії стосовно ЄС – в цьому питанні країн співдружності солідарні.

Про це глава Європейської Ради Шарль Мішель заявив президенту РФ Володимиру Путіну.

“Тенденція до погіршення у відносинах між ЄС і Росією може змінитися тільки в тому випадку, якщо Росія припинить підривну поведінку”, – написав Мішель в своєму Twitter.

Він зазначив, що нинішній стан відносин між ЄС і РФ або їх подальше погіршення не піде на руку жодній зі сторін, а також знову нагадав про підтримку Європою п’ятьох керівних принципів стосовно Росії (один з них – повне виконання Мінських угод).

“Під час дзвінка президент Євроради підтвердив незмінну підтримку ЄС незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів і наполіг на відповідальності Росії за повне виконання Мінських угод”, – додали в Єврораді.

Серед інших питань, які обговорювалися – ситуація в Білорусі та Лівії, вірмено-азербайджанський конфлікт, пандемія COVID-19 і вакцини від коронавірусу.

До слова, Україна має повне право захищати свій суверенітет і територіальну цілісність від Володимира Путіна, який має бути притягнутий до відповідальності.

Про це заявила під час міжнародної конференції «Демократія в дії: Нульова корупція» американський сенатор Джин Шагін, яка очолювала делегацію сенаторів від Республіканської та Демократичної партій США під час їх нещодавнього візиту до України.

«Україна має повне право захищати свій суверенітет і територіальну цілісність проти войовничого Путіна. Як старший представник Комітету із закордонних справ Сенату та голова підкомітету з питань європейського й регіонального співробітництва, я продовжуватиму шукати всі можливі шляхи притягти Путіна до відповідальності та підтвердити американську підтримку України у досягненні цієї мети», – заявила вона.

Шагін зазначила, що своїм нещодавнім візитом до України американські сенатори намагалися «надіслати рішуче двопартійне повідомлення про те, що США підтримують народ України у жорсткому протистоянні російській агресії».

Сенатор закликала українське керівництво продовжувати реформаторські зусилля, які сприятимуть досягненню Києвом своєї мети – вступу до НАТО та ЄС. У відеозверненні вона також відзначила готовність України «робити необхідні кроки для зміцнення своєї демократії шляхом твердого зобов’язання викорінити корупцію».

Джерело 

Оцените статью
Добавить комментарий

X