Пес після загибелі господаря живе на кладовищі, історія українського Хатіко: «Без сліз не розкажеш»

Без рубрики

Сусіди просто вигнали пса на вулицю, і він пішов жити серед могил

У Запорізькій області на кладовищі одного з сіл Мелітопольського району виявили кинуту собаку породи хаскі. Зараз українському Хатіко шукають нового господаря.

Про це у Facebook написала волонтер Світлана Савченко.

 

З’ясувалося, що у нього помер господар, а сусіди просто вигнали пса на вулицю, тому він пішов жити на кладовищі на могилі свого господаря. Мелітопольські зоозахисники намагаються знайти тварині нового господаря і цим врятувати його життя. Хто хоче обзавестися другом може звертатися за номерами телефонів: 067 582 9637, 097 562 0491.

«Без сліз не розкажеш про цього хлопця. Помер господар і собака стала жити на кладовищі. Хаскі розумний, великий, але дуже худий. Допоможіть, будь ласка, йому вижити і знову стати домашнім улюбленим хлопчиком», — звернулася до небайдужих Світлана Савченко.

Як розповіла ТСН зоозахисниця з Мелітополя Лариса, вони приїжджали в Семенівку і хотіли забрати собаку і підшукати для нього нового власника, але пес не дається в руки. Їй вдалося заманити його у вольєр, втім, хаскі швидко з нього вибрався і втік.

«Видно, що пес розумний, неагресивний і доброзичливий. Він підходить до людей. Ніякої агресії з його боку немає. Зрозуміло, що він не для квартири, а ось в приватному будинку міг би відчувати себе добре», — поділилася Лариса.

Politeka 

Оцените статью
Добавить комментарий

X