Олена Кравець збунтувалася проти батьків, не пустили її в Москву: «Ти така мрійниця…»

Без рубрики

Відома українська актриса Олена Кравець, зірка «Квартал 95», розповіла про труднощі свого шляху

Як пише Politeka.net, частина інтерв’ю артистки було опубліковано на її фан-сторінці в Інстаграм.

Олена Кравець зазначила, що хотіла вчитися на актрису після школи, але мама не підтримала таке її страмление.

«Я хотіла бути актрисою, вступити до ВДІКу, в театральне училище імені Бориса Щукіна або школу-студію МХАТ. У 16 років мама не пустила вступати в Пітер і Москву. Це був 1993 Рік-розруха, ніякої стабільності і зовсім інша країна. Батьки переживали і далеко мене відпускати не хотіли», — зазначила вона.

Олена Кравець, квартал 95, жіночий квартал

У підсумку Кравець вступила до Криворізького економічного інституту Київського інституту народного господарства на спеціальність фінансиста-економіста.

«Мама сказала:» отримай нормальну освіту, а потім можеш займатися, чим хочеш»», — поділилася артистка.

Кравець досить чітко уявляла свою майбутню роботу, про що і заявілв матері.

«Я випалила, що хочу працювати з друзями, виступати на сцені, щоб було весело, багато подорожувати, щоб мене показували по телевізору. Звичайно, вона сказала: «такої професії немає!»А я відповіла:»А я знайду!» І знайшла. Виходить, в той момент я відправила в небесну канцелярію чітко сформульований запит», — зазначила Олена.

Також вона поділилася ще однією показовою історією.

«Ми з мамою дивилися фестиваль КВК в Сочі. І я сказала, що буду там. Мама відповіла: «де, Ленчик, в телевізорі?»»На фестивалі, на цій сцені буду», — сказала я. «добре, що ти така мрійниця. Мрій», — відповіла мама», — розповіла артистка.

За її словами, батьки вважали, що гумор — це несерйозно і що гроші він приносить смішні, але з часом їй вдалося їх переконати.

«Ми з чоловіком весілля зіграли за власні гроші і жили за власні гроші. Коли батьки побачили, що наше захоплення — не порожній звук і важлива для нас справа, вони прийняли наш вибір», — розповіла Олена Кравець.

 

 

 

Оцените статью
Добавить комментарий

X