Олег Винник нагрянув у розкішні хороми Полякової під Києвом: «Оля, в бочці зробіть це»

Без рубрики

У Мережі з’явилися цікаві кадри з Олегом Винником і Олею Поляковою

47-річний «улюбленець вовчиць» побував в гостях у 37-річної суперблондинки в її розкішному заміському маєтку в селищі Старе на Київщині. Оля опублікувала відповідні кадри в своїх «сторіз» в Instagram, передає Politeka.net.

Так, Винник з Поляковою сиділи в обнімку на першому поверсі особняка. Грала музика, і зірки качали в такт головами, а Олег ще показував жести «мир» і «великий палець вгору». Співачка при цьому обіймала артиста за плечі.

На задньому тлі миготіли її доньки, а також було чути голос, який жартував: «Ви б ще в бочці… Оля, в бочці зробіть це!». Швидше за все, мова про лазню, яку «відгрохала» у себе на території зірка і в якій любить попаритися час від часу.

При цьому Полякова засвітила інтер’єр будинку в молочно-бежевих тонах і з панорамними вікнами, що виходять на зелену галявину з річкою. Як відомо, маєток співачки, будівництвом якого вона займалася практично сама, так як чоловік-бізнесмен майже весь час в роз’їздах, розташований на півострові, і з одного боку оточений Дніпром, а з іншого — лісом.

Його розмах вражає, на величезній території розташовані особняк, басейн, вже згадана банька, стайня, ферма з кізочками і навіть город, де співачка вирощує фрукти й овочі. «Родзинкою» є літній будиночок з її особистим причалом, що стоїть окремо на березі.

Раніше ми розповідали, як Полякова засвітила свою «дачку» з води, прибувши додому на білосніжній яхті.

Оля почала знімати задовго до того, як на горизонті з’явився її пірс, хвалячись мальовничими видами навколо.

«Мій будиночок», — з теплом вимовила вона, підпливаючи до свого маєтку.

 

Оцените статью
Добавить комментарий

X