Над Булітко з «Дизель шоу» познущалися в Миколаєві, з’явилися кадри: «З вікна готелю…»

Без рубрики

Актрису з «Дизель шоу» Вікторію Булітко чекав сюрприз і, мабуть, не зовсім приємний

Зараз 38-річна зірка знаходиться на гастролях у Миколаєві. Готель, в якому оселилася гумористка, потопає в зелені, але ось про одну особливість адміністрація промовчала.

Дівчина поділилася новими «сторіз» у себе в Instagram, в яких розповіла про ранкову «подію», передає Politeka.net.

Виявляється, у неї під вікнами на вихідних грає вуличний оркестр. Музиканти розбудили Булітко, не давши актрисі як слід виспатися.

«Чуєте ці чудові звуки о 8 ранку? Це місто Миколаїв, і з вікна готелю доносяться прекрасні звуки ось цього оркестру… тому як люди біжать (якраз багато хто вийшов на пробіжку, — ред.) і їх зустрічають!», — Вікторія постала на кадрах сонною у ліжку, без макіяжу та зачіски. Зірка підійшла з телефоном до вікна і зняла цей перформанс.

 

 

 

 

«В принципі, мені це більше нагадує Одесу, але Миколаїв, знаєте, теж не відстає від веселого ранку. Ну що ж, доведеться йти снідати», — додала вона.

 

 

Раніше ми розповідали, що Булітко в гримі перестав впізнавати власний телефон. Актриса, яка весь день змінювала образ за образом, змусила функцію Face ID (систему розпізнавання обличь, яка представлена в iPhone) просто «розлютитися». Але коли вона постала в дійсно страхітливому вигляді — з тушшю під очима, прищами по всьому обличчю і чорними зубами, — телефон тут же її «впізнав».

«Уявляєте, сьогодні весь день знімаюся в різних образах і телефон мене не впізнавав, маю на увазі Face ID. І ось тільки мене нафарбували в «це», як він тут же відкрив мені телефон…», — поскаржилася Булітко.

 

 

Оцените статью
Добавить комментарий

X