Ми збираємо класний пул хороших експертів, які роблять велику соціальну місію, і підприємців, яким потрібна допомога, — заступниця міністра

Без рубрики

Ідіть до нас у центри підтримки підприємців, для вас є багато класних пропозицій, запрошує заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан у програмі «Суб’єктивно з Янікою Мерило»

«Можна безкоштовно відвідувати освітні події, майстеркласи, конференції. Можна безкоштовно тестувати свій продукт: як реагує на нього аудиторія, чи гарний функціонал, чи класний брендинг, все ок з вартістю. Така віртуальна фокус-група. Загалом кожен може отримати безкоштовну консультацію з 60 напрямків: і експорт, і маркетинг, і подорожі, і навіть психологічна підтримка», — пояснює Іонан.

В центрах допомагають із пошуком інвесторів.

«У стартапів є багато проблем: бізнес-план, фінансова модель, маркетингова стратегія, навіть проблеми з пітчингом. Цьому всьому можна безкоштовно навчитися. Можна це зробити онлайн, але якщо хочеш отримати чесний фідбек від живого експерта, відчути цю енергію, поспілкуватися, — це можна робити вже в центрі. І це безкоштовно», — пояснює Іонан.

В кожному центрі є штатні консультанти з найтоповіших напрямків: фінанси й оподаткування, маркетинг, продажі та юридична підтримка. Решта консультантів працюють pro bono (заради суспільного блага).

«Таким чином ми збираємо класний пул хороших експертів, які роблять велику соціальну місію, і підприємців, яким потрібна допомога», — резюмує Валерія Іонан.

Оцените статью
Добавить комментарий

X