Мати одягла худі, взула кеди і прийшла до школи під виглядом своєї доньки

Без рубрики

Жінку вирішила перевірити, як добре працює служба безпеки в американській школі, в яку ходить її тринадцятирічна донька-семикласниця.

Мати видала себе за доньку ученицю сьомого класу і пришла до школи в американському штаті Техас. Поліція відправила жінку за ґрати.

Про це повідомляє The Independent.

Мати семикласниці, 30-річна Кейсі, для переконливості одяглася у худі з молодіжним принтом, взула кеди і взяла рюкзак. Обличчя вона закрила медичною маскою. У такому вигляді Кейсі зайшла до школи і навіть віталася з керівництвом школи і вчителями.

Свої дії Кейсі знімала на відео і оприлюднила його в Мережі. За доньку жінка видавала себе протягом цілого дня і сходила на кілька уроків, перш ніж її спіймали.

«Іду до школи під виглядом моєї 13-річної дочки. Я схожа на семикласницю? Ні? Круто. Відмінно», — йдеться у дописі до відео, опублікованому жінкою на YouTube.

Жінку спіймали на брехні поліцейські, які побачили зроблені жінкою відеозаписі. Американка пояснила, що її дії були соціальним експериментом і таким чином мовляв вона хотіла перевірити систему безпеки школи.

Кейсі наголосила, що прагнула звернути увагу громадськості на проблеми безпеки через випадки масової стрілянини в американських школах. Жінку звинуватили в незаконному проникненні на територію школи і втручанні в її діяльність. Підозрювану випустили із в’язниці під заставу в майже 8 тис. доларів.

Джерело 

Оцените статью
Добавить комментарий

X