Каменських розсекретила незвичайну історію кохання своїх батьків: «Дуже велика різниця у віці»

Без рубрики

Співачка Настя Каменських зворушила розповіддю про маму та тата і їх незвичайну сім’ю

Як відомо, 81-річного батька Каменських Олексія Йосиповича Жмура не стало на початку цього року. Він був відомим українським спортсменом і музикантом. Свого часу був капітаном команди «Динамо» з волейболу, а згодом концертним директором хору імені Г. Верьовки.

Настя з овдовілою матір’ю, 66-річною Лідією Петрівною, важко переживали втрату. Втішав жінок, як міг, чоловік співачки репер і продюсер Потап.

Нині зірка з теплом згадує про своє дитинство і про стосунки батьків. У своєму інтерв’ю на YouTube-каналі DOROTYE співачка розсекретила незвичайну історію кохання мами та тата, передає Politeka.net.

«У них дуже велика різниця у віці, 17 років. Я пам’ятаю нескінченну любов, як вони весь час цілуються… між ними був просто неймовірний зв’язок. Тато, коли побачив маму… вона каже, як маніяк просто… Побачив її через штори — мама була співачкою, а тато концертним директором в хорі ім. Г. Верьовки — дивиться на неї весь час… І дуже сильно закохалися», — поділилася Настя, зазначивши, що на той момент її матері було 24-25 років.

За словами зірки, вона з дитинства пам’ятає «всі ці поцілунки-обнімашки». Також вона поділилася премудрістю, яку отримала від батька, поки він був ще живий.

«Я така щаслива, що Всесвіт мені подарувала таку сім’ю. Я їх бачила завжди люблячими один одного. Безумовно, не без скандалів, як і в будь-якій родині… можу сказати, що у нас італійська сім’я, дуже емоційна. Але, тим не менш, крізь все життя була червоною ниткою любов. І мені тато говорив, неважливо, чим ти займаєшся, головне, щоб ти відчула «сонячний удар», який я відчув з твоєю мамою».

Оцените статью
Добавить комментарий

X