Фреймут зізналася, як залишилася одна з дитиною на руках і без грошей: «Страшне відчуття»

Без рубрики

Ведуча Ольга Фреймут вразила одкровенням, звернувшись до українок

39-річна зірка на сьогодні щаслива в шлюбі з гендиректором «Нового каналу» Володимиром Локотком, з яким виховує двох спільних дітей Євдокію і Валерія, а також старшу дочку від першого шлюбу Злату. Ведуча частенько хвалиться сімейною ідилією в соцмережі, але так було не завжди. Фреймут чесно розповіла про, напевно, найважчий час у своєму житті, коли залишилася одна з маленькою дитиною на руках та ще й без грошей. Про це Ольга з жахом згадувала в інтерв’ю ТСН.

 

Ольга Фреймут

 

За словами Фреймут, дуже важливо, коли «друга половинка» допомагає з дітьми. У неї було «різне материнство», і не завжди безтурботне, як зараз. Дев’ять років Ольга сама виховувала Злату.

«Це було інше материнство, ти одна з дитиною. Дитина хворіє — це на твоїй відповідальності. Немає можливості заплатити за садок (бо ми жили дуже бідно), в який ти хочеш, — це твоя відповідальність», — поділилася Ольга.

 

Ольга фреймут з донькою, злата Мітчелл, дочка фреймут

 

Вона також згадала, коли Златі було 4 роки, дівчинка захворіла на запалення легенів.

«Я вночі беру її на руки, у мене не було грошей на таксі, і це страшне відчуття», — поділилася Ольга, давши українкам рада «виходити заміж свідомо і народжувати від того, кого любиш».

Раніше ми розповідали, Фреймут похвалилася сімейним фото з особистого архіву. Кадр був зроблений кілька років тому, так як її молодша дочка Євдокія, народжена в 2017-му, постала ще зовсім крихітною. Незважаючи на те, що знімок робили в студії, він вийшов «живим», з непідробними емоціями.

 

 

«Олечка, Ваші дітки немов витвір мистецтва .❤️ Всі! 🙏»; «Які у вас гарні дітки 😍»; «Скільки у вас дітей?) Коли ви встигли?)»; «Валерій такий красунчик 😍», — коментували користувачі.

Politeka

Оцените статью
Добавить комментарий

X