Довгі вихідні готуються заборонити, документ вже в Раді: «Негативно впливає на продуктивність»

Без рубрики

В Україні давно йшлося про те, що перенесення вихідних днів через свята вже не актуальне

Так як це просто пережиток радянського часу. Через такі переноси та довгі вихідні часто випадає шестиденний робочий тиждень, який заборонений в Трудовому кодексі.

Нардепи пропонують заборонити в Україні таку практику. Відповідний законопроект №4597 за основу проекту Закону внесли 3 червня.

 

весна, солнечно, украинцы, тепло

 

У пояснювальній записці йдеться, що метою законопроекту є узгодження законодавства України з законодавством країн-членів Європейського Союзу в питанні перенесення робочих днів з метою більш ефективного співробітництва між країнами і збільшення економічного потенціалу України.

Автори документа вважають, що надмірна кількість переносів робочих днів негативно впливає на продуктивність праці, перешкоджає роботі з інвесторами і формує негативну репутацію бізнеспотенціалу України в світі.

Відзначається, що перенесення робочих днів та чотирьохденні вихідні знижують трудову мотивацію, а також негативно впливають на можливість людини адаптуватися до робочого дня, що слідує за довгими вихідними.

 

весна, солнечно, украинцы, тепло

 

Законопроектом передбачається внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України, яким пропонується заборонити перенесення вихідних і робочих днів на підприємстві, в установі або організації, крім випадків, встановлених Кодексом.

Politeka

Оцените статью
Добавить комментарий

X