Ціна на газ в Україні змінилася: кому доведеться платити більше, «у червні встановили вартість до…»

Без рубрики

У платіжках за газ у українців величезна різниця в тарифах

Газопостачальні компанії формують вартість синього палива в залежності від закупівельної ціни, а також контрактів, укладених з імпортуючими компаніями. Таким чином, у червні вартість газу коливається в діапазоні від 8 до 13,5 гривні за кубометр.

Такі дані опублікувало видання Газправда.

Тарифи на газ

 

Проаналізувавши показники, в червні багато компаній встановили вартість синього палива до 9 гривень за кубометр. Дорожче ціни запропонує 20 газопостачальних компаній, а саме від 9,20 до 13,50 гривні.

Мінімальну вартість природного газу для споживачів пропонує «Еводатрейд» КП «Луцькводоканал». Компанія встановила ціну на рівні 7,88 гривні за один кубометр. Черкасигаз збут і Уманьгаз збут пропонує своїм клієнтам 7,89 гривні за кубометр, а Нафтогаз України — 7,96 гривень за кубометр.

газ, тарифи

При формуванні ціни враховуються котирування, за якими компанії можуть закупити паливо. До того ж вітчизняні газопостачальні компанії за основу беруть вартість газу в Європі і на біржі.

До вересня ціна газу буде трішки знижуватися. За попередніми даними, більш приємну вартість палива українські споживачі зможуть спостерігати вже в липні 2021 року.

Politeka

Оцените статью
Добавить комментарий

X