19-річного переможця «Голосу країни» Сасанчина відмовляють від весілля: «Вона йому не пара, хижий погляд»

Без рубрики

Переможець вокального шоу «Голос. Діти»(2015) та «Голос країни» (2020) Роман Сасанчин готується зробити важливий крок у житті

Нещодавно 19-річний артист оголосив про своє весілля. Його обраницею стала 23-річна дівчина Іванка, яка разом з молодим співаком вже встигла дати інтерв’ю з приводу раннього шлюбу, та відповіла на чутки про свою вагітність.

Пара запевняє, що вони щасливі, а єдине поповнення, яке вони поки планують – це завести ще кошеня. Поки що на першому місці в них робота й розвиток. Проте, в Мережі не вщухають суперечки.

 

 

Зокрема, фанати кинулися відмовляти Сасанчина від весілля, так як не всі поділяють його завзяття рано обзавестися сім’єю.

«Шкода, скільки мама вкладала в освіту з дитинства, за багато кілометрів возила в музичну школу. Бог дав такий талант, а він освіту запустив. Бідна мама. Не хочу вчитися, хочу одружитися»

«Чомусь дівчина насторожує, віє від неї нещирістю»

«Кар’єрі кінець»

«У 19 років одружитися? Дурниці, і вона йому не пара, хижий погляд… ще квартиру забере😨 Роман! Не роби цього! — Жіночі заморочки… А ви чули таке слово — любов? Це найголовніше. А ваші домисли порожнє. Скільки пар, де є все: освіта, кар’єра, достаток, а щастя немає — квартира отримана до шлюбу. Це не спільно нажите майно»

Раніше ми розповідали, що в Києві Сасанчин оселився зі своєю дівчиною в квартирі, подарованій йому на «Голосі». Восени минулого року Роман зізнавався в одному з інтерв’ю, що працює касиром у супермаркеті. Брати гроші у батьків парубок не хоче принципово. А кошти потрібні не лише на життя, а й на ремонт квартири, який співак вирішив робити власними силами.

 

 

 

 

Оцените статью
Добавить комментарий

X