15 років позбавлення волі! Просто в ОП – державна зрада : СБУ увірвалася – посадовця накрили : зливав інформацію!

Без рубрики

Контррозвідники СБУ викрили колишнього посадовця Ради національної безпеки та оборони та Адміністрації Президента. За інформацією ЗМІ, мовиться про Леоніда Пирожкова. Його підозрюють у державній зраді.

Про це OBOZREVATEL стало відомо з власних джерел.

За інформацією Служби безпеки підозрюваний протягом кількох років збирав і передавав дані своїм кураторам. Вони стосувались функціонування державних органів влади в Україні.

З 2014 року фігурант справи працював в Адміністрації Президента, а згодом в РНБО, отож мав доступ до інформації таємного характеру. У цей час він і розпочав співпрацю з іноземними спецслужбами.

Так посадовець опрацьовував документи щодо співпраці України з Євросоюзом, Китаєм та Росією. Передавалась інформація про міжнародні відносини, сферу економіки та внутрішню політику.

Наразі підозрюваному обрали запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт. Якщо вину доведуть, то експосадовцю можуть загрожувати до 15 років позбавлення волі.

Зазначимо, що у березні на засіданні РНБО голова СБУ Іван Баканов заявив, що з 2014 року відомство відкрило 16 643 кримінальні провадження щодо державної зради і тероризму.

За його словами, практично весь масив подібних злочинів пов’язаний з окупацією та агресією РФ.

“Будь-який злочин проти державності – це не лише порушення Кримінального кодексу. Це спроба розхитати нашу країну. Тому ми маємо з особливою увагою оцінювати масштаби таких загроз. Та реагувати на них відповідно”, – заявив голова СБУ.

“За останні 7 років слідчі СБУ відкрили 16 643 кримінальні провадження. Вони стосуються саме державної зради та злочинів терористичної спрямованості. Тобто йдеться про статті 111, 258-258-1, 258-2, 258-3, 258-4 та 258-5 Кримінального кодексу України”, – зазначив Баканов.

Джерело 

Оцените статью
Добавить комментарий

X